Skip to Content

Od dát k informáciam.

Najrýchlejší prístup k informáciám o Vašom biznise pomocou nástrojov SAP Business Objects. Máme prvé referencie v nasadzovaní SAP Business Objects.

Konsolidujte jednoducho a rýchlo.

Pripravíme riešenie na platforme SAP Business Warehouse, ktoré Vám umožní finančne konsolidovať voči spoločnosti v kapitálovej skupine, pripadne pripravíme vstupy pre konsolidačné nástroje tretích strán ako napr. Hyperion, Teranga, atď. Máme riešenie pre manuálne vstupy a úpravu dát pred odoslaním do konsolidačných nástrojov. Využitím nástrojov SAP BPC zjednotíme vaše konsolidačné a zápočtové pravidla, presunieme ich (more…)

Vymyslíme to.

Máte problém sformulovať zadanie? Potrebujete pomôcť s funkčnou špecifikáciou? Od prvotnej analýzy, cez koncept, architektúru až po dodanie finálneho riešenia.

DELit.sk

DELit.sk, s.r.o. je dynamickým tímom IT profesionálov, ktorí už 14 rokov poskytujú poradenstvo a implementáciu kompletných aj čiastkových riešení pre informačné systémy na platforme SAP v rámci celej Európy.

Našou víziou a cieľom je dodávať kvalitné, ale pritom cenovo dostupné, služby a riešenia a flexibilne reagovať na potreby našich klientov.

Contact

Headquarters

DELit.sk, s.r.o.
Sputniková 15
SK-821 02  Bratislava

Contacts

Email:   info@delit.sk
Phone: +421 2 390 344 22